Apulanta Rumban 50 Hittiä -listalla

Kaikkien aikojen hitit

11. TEIT MEISTÄ KAUNIIN (4024,81 pistettä 47 viikolla vuosina 1998-99)
44. VIIVAKOODIT (2954,94 pistettä 29 viikolla vuonna 2001)

Eniten viikkoja listalla

2. TEIT MEISTÄ KAUNIIN 47 viikkoa
15. VIIVAKOODIT 29 viikkoa

Kaikki listahitit

Laulu Tulopäivä Viikot Paras
Sija
Pisteet
MITÄ KUULUU5.4.19961133616,76
SILTI ONNELLINEN19.7.199624988,74
PVC-UNELMIA2.8.199624694,15
ANNA MULLE PIISKAA13.12.199623142061,21
PAHA, PAHA ASIA2.5.1997729478,79
MATO13.6.19971842114,82
LIIKAA19.9.199721101733,50
MITÄ VAAN19.9.199722131714,70
TEIT MEISTÄ KAUNIIN26.6.19984774024,81
HALLAA16.4.1999109837,05
PÄÄKALLOKIITÄJÄ
(Apulanta & Don Huonot)
29.10.1999924593,52
VAPAATA PUDOTUSTA
(Apulanta & Don Huonot)
3.12.1999247100,90
KÄÄNNÄ SE POIS17.12.19992041991,39
ODOTUS3.3.2000824523,97
EI YHTÄÄN TODISTAJAA5.5.20001771482,45
MAANANTAI11.8.200013111163,92
VIIVAKOODIT2.3.20012952954,94
REUNALLA25.5.20011722144,37
KADUT14.9.20012061671,18
TULVA30.11.2001733376,14
SAASTA14.6.20021491279,89
HIEKKA15.11.20021642053,14
JUMALA31.1.20031171159,85

Eniten 500 pisteen nappeja

2. Apulanta: 44 nappia